PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556985}

Kolejny rok

Another Year
6,9 6 291
ocen
6,9 10 1 6291
7,2 11
ocen krytyków
Kolejny rok
powrót do forum filmu Kolejny rok

Super!

ocenił(a) film na 9

Świetny słodko-gorzki film, aż do bólu prawdziwy..poza tym rewelacyjne aktorstwo. Polecam!!!

ocenił(a) film na 9
teeaanka

Ten film był autentycznie przepiękny. Ani chwili się przed nim nie nudziłem, skłaniał do głębszych przemyśleń i co najważniejsze w scenie w której odprowadzano po pogrzebie gości do drzwi (to było w zimie) gdy kamera pokazała Ronniego zaszkliły mi się oczy. W tym momencie dramatycznie wzrósł poziom mojej empatii. Ogólnie rzecz ujmując w takich chwilach cieszę się z mojej obsesji dotyczącej kina która pozwoliła mi na dostrzeżenie tego filmu. Jest to w ostatnich latach kolejny brytyjski film obok Harry'ego Browna i Radia na fali który prezentuje klasę światową.

ocenił(a) film na 9
Kniaz4815

Masz rację. w ogóle sceny związane z pogrzebem były tak niezwykle prawdziwe...Absolutne mistrzostwo drobnych gestów, prostych słów, nawet to, co się działo w drugim planie było genialne...Wstrząsające było totalne zagubienie Ronniego, majstersztyk...

Kniaz4815

Nic dodać, nic ująć. Mam identyczne odczucia. Jestem tym filmem po prostu zachwycona.

ocenił(a) film na 8
teeaanka

Zgadzam się z tym. Niesamowity autentyzm powala na kolana.

ocenił(a) film na 8
teeaanka

Życiowe sytuacje, sceny i problemy a nie wyuzdanie tego co piękne lub kontrowersyjne. Bardzo mi się podobał.

Ronnie bije całą resztę! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones