PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587468}

Szepty

The Awakening
6,5 51 049
ocen
6,5 10 1 51049
6,0 7
ocen krytyków
Szepty
powrót do forum filmu Szepty

Mam jechać na ten film z klasą czy ten film ma sceny erotyczne bo sama go zaproponowałam i zapewniłam moją nauczycielkę że nie ma takich wątków kto oglądał niech powie.proszę!!

anka96_filmweb

Podłączam się do pytania. :)

ocenił(a) film na 7
anka96_filmweb

są 2 sceny erotyczne, ale nie jakieś ostre ;p

Olina6672

A jaki jest film? Oczywiście jak dla Ciebie. :)

ocenił(a) film na 7
natix_xd

Można jak najbardziej obejrzeć, trudno teraz zachwycić horrorem, bo pomysły się skończyły, ale ten utrzymany jest w fajnym klimacie i nie nudziłam się przy nim, w dodatku nie z banalnym zakończeniem :)

ocenił(a) film na 7
anka96_filmweb

jak na koniec liceum to może być :P

ocenił(a) film na 8
ewacht

Na koniec liceum to już wszystkie mają doświadczenie w seksie teraz a tamtą powyżej pyta czy są sceny erotyczne jak by to było nie wiadomo co

karpiok23

No hej. Nie wszyscy. I nie muszą go miec. Pozdro.

ocenił(a) film na 10
anka96_filmweb

raczej nie ma z wyjątkiem sceny gdy Florence w kilka razy wychodzi z kąpieli bo zaniepokoił ją hałas za ścianą (nie widać jak wychodzi, widać jej tylko gołe plecy gdy kuca przy ścianie i zagląda przez dziurkę w ścianie i widzi raz Roberta w saunie wycinającego strupy na nodze), a innym razem wystrasza ją Tomas który też zagląda przez dziurkę w ścianie, (przewidując co zrobi, wie że ona patrzy) Tomas ma rozmazaną twarz.

pawel1973_filmweb

z tego co pamietam jak wychodzi z wanny zrzuca recznik i odslania lewa piers

ocenił(a) film na 4
anka96_filmweb

Pieprzą się na okrągło ! Istna ORGIA!

anka96_filmweb

Radzę zajrzeć na ,,ancensored".

ocenił(a) film na 8
anka96_filmweb

A co nawet jak by były to coś złego co wy z zerówki albo. przedszkola jesteście? Byliście wtedy?

anka96_filmweb

Unikaj w swoim zyciu jak tylko mozesz mysli nieczyste i pamietaj ze ten grzech najwiecej ludzi zabiera ze soba do piekla. AMEN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones