PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643309}
7,6 207
ocen
7,6 10 1 207

White Other
powrót do forum filmu White Other

... dlaczego on wyrwał bratu tą rurkę? W ogóle co on mówił o swoim bracie bo oglądałam po angielsku tu: http://www.whiteother.com/The-Film i przez to nie zrozumiałam zbyt

ocenił(a) film na 7
into_the_moonlight

Mój angielski też nie jest najlepszy, ale z tego co zrozumiałam, to nie był brat, tylko facet który "zanożował" jego brata. Na początku mówi pielęgniarce że to jej brat. Ona się domyśliła, że to nie prawda i wtedy powiedział, że to "przyjaciel".
Jeżeli dobrze zrozumiałam ogólnie chodziło o to, że nie należy oceniać ludzi po pozorach.

ocenił(a) film na 7
Zentalka

"Jeżeli dobrze zrozumiałam ogólnie chodziło o to, że nie należy oceniać ludzi po pozorach." w sensie że postaci Toma Feltona nie należy oceniać po pozorach? Bo udawał brata a nim nie był?

ocenił(a) film na 7
into_the_moonlight

nie, to że na pozór ten człowiek leżący w szpitalu, wygląda na poszkodowanego, biednego, a w rzeczywistości jest mordercą. Poza tym w rozmowie miedzy feltonem a pielęgniarką jest mowa, żeby nie oceniali się po wyglądzie i pozorach, że nic o sobie nie wiedzą, a chcą się nawzajem oceniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones