PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9320}

Wpadka

Crush
6,9 4 050
ocen
6,9 10 1 4050
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

a tutaj rozczarowanie i pozostaly po obejrzeniu filmu do konca! niedosyt.
Naturalne jest to, ze konstrukcja filmu odbiega od standardowych amerykanskich produkcji tego typu filmow, ale pewne sceny byly irracjonalne, glupie i niedorzeczne. Bardzo lubie Andie, ale jej gra w tym filmie pozostawia wiele do zyczenia. Mam na mysli glownie pierwsza polowe filmu, gidze nie pokazuje odrobiny talentu. Szkoda bo zmarnowano naprawde niezly potencjal na dobry film.

ocenił(a) film na 4
bassmatt

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mam takie same odczucia po obejrzeniu tego filmu.

ocenił(a) film na 7
bassmatt

Brak talentu w pierwszej polowie filmu... Hmmm, pewnie masz na mysli scene w kosciele, w ktorej podczas sluchania mlodego organisty Kate zaczyna płakac... Rzeczywiscie - beztalencie! Sceny "irracjonalne, glupie i niedorzeczne", rozwin prosze, bo tak "jechac" po filmie to kazdy potrafi. Trzeba sie jeszcze umiec wypowiedziec w troche inteligentniejszy sposob...

ocenił(a) film na 1
bassmatt

Wytrzymałyśmy z kumpelą do sceny w samochodzie (jakoś zaraz na początku). Szkoda, że Andie nie pokazała lepszego warsztatu aktorskiego, choć z drugiej strony, gdyby nawet, to czy byłaby w stanie ukryć porażającą płyciznę scenariusza? Jestem zdegustowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones