PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9320}

Wpadka

Crush
6,9 4 051
ocen
6,9 10 1 4051
Wpadka
powrót do forum filmu Wpadka

Oglądałam niedawno 'Wpadkę' po raz kolejny (to kultowy film, którego nie może zabraknąć na maratonach filmowych z moją przyjaciółka) i zwróciłam na piękne piosenki. Jedna jest zatytułowana 'Angel' (chyba jest po śmierci Jeda :( ) , ale nie mogę jej znaleźć, a na końcowych napisach jest jakaś orkiestra (;/ ) Kto pomoże? :D

ocenił(a) film na 10
blower_s_daughter

Jerry Burns i Sally Herbert - Angel. Jerry Burns ma profil na mySpace i tam właśnie ta piosenka leci sobie ciąglę. Rzeczywiście piękna piosenka :-) Choć trochę za dużo wspomnień przywołuję - ale to mają do siebie piękne piosenki :-)

użytkownik usunięty
TOMUS_7

http://www.myspace.com/jbcom

Tak. ryczeć się chce. ja do końca chciałam wierzyć że on nie umarł, ze się ocknie, albo ze jej się tylko śniło.
To prawda, ze fabuła super, no i ten wirujący sex, ale parę rzeczy kiciastych, jak np. rzyganie;p
ale spoko. warto obejrzeć. 8jak Butelki zwrotne.
Nie lubię pani AM ale ten przystojniak hmmmm idę poszukać nazwiska.
I ten moment jak ona pełna niepewności wypisuje zaproszenia, a on podszedł i powiedział, ze chciałby sie z nią zestarzeć. ja pierniczę. mocne.
i krajobrazy, zieleń, kościoły, eh Irlandia, Szkocja czy coś;p

ocenił(a) film na 8

Ja mam tą piosenkę Jak ktoś chce mogę wysłać na meila:)
Film jest po prostu the best
Ta śmierc to była po prostu jedna wielka ryczanina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones