Imelda Staunton

Imelda Mary Philomena Bernadette Staunton

7,9
11 956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Imelda Staunton

była naprawdę świetna, bardzo dobrze odegrała tą wredną babę :P

Roxanne

Dlaczego babę? To było skondensowane zło w czystej postaci, płeć to nieco przypadkowy dodatek.

użytkownik usunięty
miszcz12

Jak dla mnie była mało przekonująca. Jak czytałam książę to serdecznie nienawidziłam Umbrige! A w filmie to jakaś taka mało wredna...

Roxanne

Uważam, że naprawdę dobrze zagrała Umbridge:) Ta postać była po prostu
rewelacyjna;D

Roxanne

Umbrige lepsza była w książce... Ale ona sobie ledwo ,ledwo poradziła...

dodsab

bredzisz, idioto.

grezyl

że co proszę?

użytkownik usunięty
dodsab

Nie oceniaj jej tylko scenariusz. Moim zdaniem bardzo dobrze zagrała. Nie było jej jakoś szczególnie dużo, może dlatego nie oddała całej Umbridge. Ale to co przedstawiła moim zdaniem było bardzo dobre. Pomijam fakt, że nie przepadam za tą częścią (filmem) i moim zdaniem okaleczyli moją ulubioną część książki.

Roxanne

ne podobala mi sie jako umbridge, ale to tez jest wina scenariusza, duzo scen gdzie "pokazuje pazurki" nie nakrecono

Roxanne

Lepszy od niej jest tylko Tom Felton grający Draco

crazy_race

Zgadza sie! Jak Umbridge była bezbłędna. Tak właśnie wyobrażałam sobie ,,książkowego" Wielkiego Inkwizytora:)

kamacool4

Tom Felton, Imelda Staunton, Maggie Smith, Alan Rickman i Helena Bonham Carter najlepiej w Harrym wcielili się w swoje postacie !

Robertul

Dla mnie Umbridge w książce była o wiele brzydsza, o wiele grubsza i o wiele bardziej ropuchowata ;) Dla mnie ta postać to tak średnio. Nie było źle i nie było najlepiej.

chartpolski3

Dla mnie Umbridge w książce jest wredną babą tak jak w filmie ale jak tak porównać to w filmie jest troszki łagodniejsza niż w książce bo w książce to wredna małpa była z Umbridge...

użytkownik usunięty
chartpolski3

No fakt, może powinna być nieco grubsza, ale i tak wyszła świetnie :D

Roxanne

dokładnie tak sobie wyobrażałam Umbridge :)

a malkontentom porównujacym tą postac do pierwowzoru ksiażkowego musze powiedzieć że to wina waszych wyobrażni że jesteście niezadowoleni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones