Imelda Staunton

Imelda Mary Philomena Bernadette Staunton

7,9
11 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Imelda Staunton

Trzeba przyznać - do roli Umbridge dobrze aktorkę dobrali.

Naley

e tam. idealna to by byla moja babka z fizy :) nawet chcielismy ja zglosic :) nie musieliby robic zadnej harakteryzacji i szyc tego rozowego pluszowego sweterka Dolores, bo ma juz identyczny :)

apple_blossom

Wg mnie najbardziej by pasowała nasza była dyrektorka (uczyła nas historii) - zawsze z kolegami wyobrażaliśmy ją sobie jako Umbridge czytając Pottera...

Naley

Moja dyrektorka też :):):):)

Za ładna jak na Umbridge :):):):)

Naley

za ładna, zbyt sympatycznie wygląda i jest za chuda do tej roli

Naley

zgadzam sie, ona swietnie pasuje do roli Umbridge

Seth_13

idealna... prawie...
ja w roli Umgridge widzialabym z charakteru moja "ukochaną" chemiczkę...
a w z wygladu moja "najlepszą" fizyczke... jak umiecie łaczyc DNA to mi zgłoscie, bedziemy mieli juz totalnie idealną Umbridge...

Samantha

Miała ją podono na początku zagrać Naomi Watts, lecz Staunton też jest świetna, więc nie protestuje :)

użytkownik usunięty
Albertino

pasuje do tej roli :)

Moim zdaniem najlepsza by była moja była nauczycielka wosu w szkole muzycznej. Khrym hkrym, to chrząkanie, staropanieńskie obyczaje, postura, styl.. nawet te talerze u niej wisiały.

moorland

hehe, widze ze rzucilam ziarnko piasku, z ktorego zrobila sie lawina :P i jak tu nie wspolczuc nauczycielkom, skoro takie rzeczy o nich sie wypisuje :P
moze jednak dobrze, ze wybrali aktorke - z taka liczba kandydatek-nauczycielek nie poradzilby sobie nikt, za duzy wybor :P

Naley

bedzie dobra jako Umbridge... tylko na tym zdjęciu tak wyszła, ale jak zrobią troche makijażu itp to bedzie "piękna" Dolores...

Mala_Mi_16

Wedlug mnie to tej roli lepiej pasowałaby Zelda Rubinstein

Naley

Zgadzam sie ze dobra aktorke do tej roli wybrali mam nadzieje ze sie sprawdzi w tej roli

Starzyk_2

własnie tak wyobrazalem sobie Umbridge hehe :D

arsenallfan

Jako Umbridge genialna. Świetnie wykreowała swoją postać.

Naley

o boże jaki stary wątek, jeszcze nawet pierwsza część z nią nie wyszła o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones