Lyndsey Marshal

6,8
1 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lyndsey Marshal

zajebiscie wygladala w serialu Rzym, ostra laska

Intruder

mi średnio sie podobała w roli Kleopatry, chyba najgorzej dopasowana postać w Rzymie

mate21

ma calkiem fajne oczy niestety tylko to
genaralie dobrze wyglada w tej roli

mariusz88top

Nie tylko oczy, bo całe ciało ma bardzo ładne. Zwłaszcza nogi ;-)

użytkownik usunięty
dimhil_3

W roli Kleopatry na pewno nie wyglądała pięknie... Rzekomy piękny wygląd Kleopatry to jeden z większych mitów historycznych. Wydaje się, że wybór tej aktorki miał na celu obalenie tego mitu.

mate21

Moim zdaniem jako Kleopatra była rewelacyjna. Jak dla mnie to najlepsza Kleopatra, jaką kiedykolwiek widziałem na ekranie. Taka prawdziwa, z wadami, a nie jakaś tam wypacykowana piękność, co tylko ładnie wygląda i nic nie robi. Poza tym, odcinek z Kleopatrą był chyba najlepszy w całym pierwszym sezonie...

rolmops25

Kleopatrę w Rzymie zagrała zaczepiscie też mi się podobała jej rola, z tego co pamiętam to pojawiła się w 2 sezonie Rzymu a nie w pierwszym ;p ,sam serial Rzym wypas lepszy niż Spartakus 5 razy :-). Z serialu Rzym lubiłem Ją i Marek Antoniusz ,ale tak szczerze w tem serialu to co druga rola zajebiaszcza Atia stara dobra xena też niezła rola :D

damian252

Pojawia się w obu sezonach. Wygląda i brzmi (!) wspaniale, zgadzam się. Jest rozpustna, uwodzicielska, "sukowata", ale zależy jej na dzieciach, Egpicie, a ostatnia scena z dzieciakami przy M.A. - poezja. Moim zdaniem to jedna z lepiej dopasowanych ról w tym skądinąd znakomitym serialu.

damian252

"Atia stara dobra xena"? Litości. To nie ta aktorka.

PSV

Pomyliło mu się że Spartakusem

rolmops25

Nie jest może szablonową pięknością, ale ma twarz przyciągającą uwagę. A w roli Kleopatry była bardzo seksowna.

mate21

Dokaldnei, zupełnie nie podobna, urody nienachalnej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones