Simon WoodsI

7,3
1 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Woods

Nie wiem jak inni myślą podobnie, ale według mnie jego wzrok jest niesamowicie przenikliwy. Gdy tak patrzy, aż ciary mnie przechodzą, bo mam wrażenie że wie o człowieku wszystko. Nie wiem jak to nazwać inaczej, jego oczy potrafią prześwidrować duszę na wskroś... Nie widziałam jego ról w innych filmach, ale zakładam że jest świetnym aktorem skoro potrafi zaczarować samym spojrzeniem ;)

rogue89_fw

dokładnie ! właśnie oglądam drugi sezon Rzymu i stwierdzam, że ma niesamowicie przerażające spojrzenie :D

Tarantinka19

Niedawno skusiłam się na obejrzenie 'Dumy i Uprzedzenia' z 2005 roku i tam Simon wystąpił w roli p. Bingleya ;) jest tam naprawdę uroczy, odtworzył tą postać bardzo podobnie jak aktor w wersji z 1995 r. Ma facet talent, bo jak go tam oglądałam, w ogóle nie pamiętałam że grał Oktawiana, a to chyba dobrze ;)

rogue89_fw

jest wspaniały, jeszcze żaden aktor nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak w tej roli. Obejrzałam wszystkie odcinki z nim dwa razy, bo nie mogłam się napatrzeć :)

rogue89_fw

Pierwszy kontakt z nim w "Rzymie" był z rodzaju "co on tu robi", ale szybko mi się spodobał ten sukinsyn z lodowatym spojrzeniem :)

rogue89_fw

Mi jego oczy kojarzyły się z psychopatą. Wolałem poprzedniego Oktawiana.

rogue89_fw

Zauwazyłaś że on w ogóle nie mruży oczu? Jak Hannibal Lecter jakiś :3 Poza tym ma łagodny wygląd co świetnie kontrastuje z jego zachowaniem i spojrzeniem - człowiek który nie cofnie się przed niczym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones