PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434676}

Życie w Cranford

Cranford
7,7 2 625
ocen
7,7 10 1 2625
Życie w Cranford
powrót do forum serialu Życie w Cranford

maniacy seriali bbc

ocenił(a) serial na 9

WPISAŁEM DLA WIELBICIELI CRANFORD to oglądajcie ten serial -CZASY W KTÓRYCH PRZYSZŁO NAM ŻYĆ Jeśli ktoś uwielbia tego typu seriale to w niedziele 12.04.2009 na antenie TVP1 będzie 1-odcinek uwaga o 5:40 rano, 2-gi odcinek na następny dzień 13.04.2009 o godz. 6:00. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
pawelek1810

O taak, po kilku serialach BBC jestem juz maniakalna fanką;) ale jednak wolę oglądać je o normalnej porze na kompie:D Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
kasia189

Dopisuję się do maniaków BBC oraz wszelkich produkcji z wysp

zooshe

Ja, Mega Maniak produkcji BBC również pozostawiam tu swój ślad.
Cranford to prawdziwa perełka, cudowna sceneria, świetna gra aktorska. Pozostaje mi tylko tęsknić za czasmi, w których ludzie potrafili ze sobą BYĆ.

ocenił(a) serial na 7
Asylynn

Cranford ma cudowną atmosferę. Nie jest to jakiś amerykański erotyczny film w kostiumach, a piękna nastrojowa produkcja : ) cudowny po prostu

ocenił(a) serial na 8
GreenButton

Zgadzam się. Przede wszystkim całość jest bardzo ciepła. Pokazuje też, że warto o siebie walczyć i że warto się rozwijać. Postaci nie szamocą się w swoich miłościach, a jeśli los podstawia jakieś kłody, pokonują je.

ocenił(a) serial na 9
Czarodzielnica

czy ktoś mógłby polecić jakiś inny podobny serial, najlepiej BBC? :)
Moje zainteresowanie zaczęło się od starego serialu Pan wzywał milordzie?, potem była Duma i uprzedzenie, teraz Cranford ale chcę więcej...

KOSA2207

obecnie leci The Paradise... 8 odcinkowy mini serial bbc one, a także Jane Eyre też mini serial bbc z 2006 roku, Emma z Ramola Garai także z nią i też bbc Szkarłatny płatek i biały, później jeszcze pomyślę, co to tam było, bo bardzo duuzo tego jest :P pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 9
fleur_de_lies

dzięki wielkie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones